Ponúkam kompletné služby v oblasti sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami.

Zastupovanie predávajúcich a prenajímateľov

Rýchlosť predaja nehnuteľnosti a výšku kúpnej ceny, ktorú za svoju nehnuteľnosť dostanete ovplyvňuje viacero faktorov. Dôležitým z nich je profesionálna prezentácia, široký záber marketingu, vyjednávacie schopnosti, ovládanie obchodných zručností, niekedy aj schopnosť vedieť zatlačiť na klienta… V dnešnej dobe nie je zložité nehnuteľnosť odfotiť, vyvesiť na bazoš a väčšinou sa už niekto nájde. Ak Vás však tlačí čas, chcete vyťažiť z predaja maximum, mať istotu bezproblémového priebehu alebo si chcete ušetriť voľno pre svoju rodinu je rozumnou voľbou využiť služby profesionálneho makléra. Realitám sa venujem už od roku 2007, bol som realitným maklérom, riaditeľom menšej realitnej spoločnosti a od roku 2010 mám vlastnú realitnú kanceláriu. Za ten čas cez môj stôl prešlo niekoľko stoviek obchodov ktoré som riadil a počet mojich vlastných realitných transakcií sa blíži k 300. Ak sa rozhodnete stať mojim klientom urobím všetko preto, aby ste nehnuteľnosť predali čo najlepšie.
Táto služba zahŕňa: tzv. náber nehnuteľnosti (zhodnotenie stavu, získanie informácií, zhotovenie kvalitných fotografií), marketing (prezentácia na portáloch, oslovenie databázy klientov, inzercia), realitný a právny servis (rezervácia nehnuteľnosti, príprava podkladov, vypracovanie návrhov zmlúv), pomoc pri financovaní nehnuteľnosti (vybavenie hypotekárneho, spotrebného úveru, dofinancovanie, zabezpečenie znaleckých posudkov), realizácia realitnej transakcie, prepisy u správcu, prepis v katastri nehnuteľností, protokolárne odovzdanie, prepisy energií.

Pozrite si čo hovoria moji klienti:

Kliknite tu a prečítajte si REFERENCIE

Zastupovanie kupujúcich

Mnohí zabúdajú, mnohí si neuvedomujú, že aj realitný maklér je profesiou v ktorej by mala platiť aspoň základná etika. Tak ako lekár, automechanik, či právnik, maklér by mal zastupovať vždy klienta “ktorý ho platí”. Ak ma platí predávajúci, samozrejme obhajujem jeho záujmy. Ak si ma objedná a zaplatí kupujúci budem lobovať za záujmy jeho. Nielen pri “dohadovačkách” o cene, ale aj pri dôležitých zmluvných podmienkach, forme zaplatenia a podobne. Vo svete je to celkom bežná vec, u nás zatiaľ len veľmi málo známa pod pojmom “agent kupujúceho”. Tým, že sa objednáte na obliadku nehnuteľnosti nestávate sa klientom realitného makléra alebo realitnej kancelárie, stále vystupujete v statuse záujemcu o nehnuteľnosť. Ak máte záujem o túto špecifickú službu, treba si dohodnúť stretnutie, kde si prejdeme vaše požiadavky a vysvetlíme celý princíp fungovania tejto služby. Vďaka svojim znalostiam a možnostiam som už niekoľkým klientom ušetril nemalé financie alebo pomohol predbenúť iných záujemcov o tú istú nehnuteľnosť. V prípade záujmu o nehnuteľnosť a dobrom vzťahu s klientom vieme disponovať hotovosťou a nehnuteľnosť bleskovo vykúpiť a tým “odstaviť” konkurenčných záujemcov a máme ešte iné zaujímavé stratégie ako zvýhodniť kupujúceho.

Realitný a právny servis/ vypracovanie zmlúv

Za bezkonkurenčné ceny Vám viem vypracovať kompletnú sadu zmlúv potrebnú pri realizácii vašej realitnej transakcie ak máte záujem riešiť si obchod bez účasti profesionála. V cene tejto služby je aj základné poradenstvo (čo kedy podpísať, kam zaniesť a pod…). Viac odporúčam komplexnejšiu službu a tou je “realitný a právny servis” ktorý zahŕňa takmer všetko čo poskytuje klasická realitná kancelária v rámci predaja, len cena je až 10x nižšia. Táto služba je vhodná hlavne pre ľudí, ktorí si našli svojich kupujúcich sami, ale netrúfajú si riešiť všetko vo svojej réžii, rep. nemajú čas.

Výkup nehnuteľností

Táto služba je vhodná hlavne pre ľudí, ktorých tlačí pri predaj čas, ich nehnuteľnosti sú zadĺžené, alebo len jednoducho preferujú platbu “v hotovosti”. Pri bytoch vieme zabezpečiť výkup do 48 hodín, pri domoch do 4-5 dní od obhliadky.

Odkazy na sociálne siete a videá: