Chcete rozbehnúť svoju kariéru v realitách?

ŽILINA,   TRENČÍN, NITRA, BRATISLAVA, MARTIN, ČADCA

Realitnú kanceláriu JR reality budejeme postupne, bez cudzieho kapitálu, takpovediac od nuly. Vážime si každého, kto priloží ruku k nášmu dielu. V Žiline, sa nám podarilo aj napriek turbulenciám na realitnom trhu a obrovskej konkurencii stabilizovať a máme záujem sa presadiť aj v iných mestách. Na začiatku sme nevedeli ako a nemali sme kapitál. Postupne sme vybudovali vlasné know-how a financie na rozvoj prišli následne. Ak si zakladáte na poctivosti, držíte slovo a máte záujem podnikať či pracovať v oblasti realít môžeme to skúsiť spoločne. My pomôžeme s informáciami a financiami a vy svojim časom a nasadením.

Požiadavky na uchádzačov:
Hľadáme hlavne ľudí, ktorí dokážu fungovať samostatne s podporou firmy a prekážky sú pre nich výzvou. Výhodou v tejto profesii je flexibilita a obchodný duch.

Ponúkame:
Mladý a dynamický kolektív, seriózny prístup, možnosť kariérneho rastu, bezplatné zaškolenie a firemnú podporu.

Práca je odmeňovaná provízne, čo znamená, že príjem závisí priamo od energie ktorú do práce vložíte. Ak sa cítite nedocenený, tam kde ste teraz, dokážte že na seba viete zarobiť sami omnoho viac. My Vám ukážeme postup a zvyšok je na vašej šikovnosti.

Záujemci hláste sa na tel. čísle 0903 73 555 6. Svoj životopis môžete poslať na info@jrreality.sk